Úterý, 6 června, 2023
události
DomůAuto MotoRolls-Royce Cellarette: Truhla na whisky a doutníky

Rolls-Royce Cellarette: Truhla na whisky a doutníky

- Reklama -aktualita

Luxusní truhla je součástí rozšířené série doplňků Connoisseur’s Collection.

Autor Jakub Jesenski Naposledy aktualizováno pro 28, 2021
Příznivci luxusních limuzín značky Rolls-Royce mají důvod k radosti. Produktový designér Nicholas Abrams vyrobil do interiéru na objednávku luxusní truhlu na whisky a doutníky Rolls-Royce Cellarette, která stojí 40.570 britských liber (48.155 eur).

Luxusní truhla je součástí rozšířené série doplňků Connoisseur’s Collection. Její specifický design je odrazem precizní mistrovské, strojírenské značky a ručního zpracování. Rolls-Royce Cellarette je navržen tak, aby zlepšil životní styl klientů automobilky nad rámec zážitků s vozidly značky.

Podle hisotrických záznamů se truhly Cellarette využívaly pro uchovávání kvality vín a lihovin. Nicholas Abrams navrhl design tak, aby se jednalo v podstatě o obalový design, kde se podle preferencí zákazníka upraví na míru. Nezáleží tedy na tom, jestli máte rádi dýmky, doutníky, nebo jen whisky.

Ručně zpracovaná truhla má brilantní opracování. Tělo je vyrobeno z hliníku potažené reliéfní kůží Rolls-Royce Havana a doplněno dýhou Obsidian Ayous Open Pore. Nechybí označení značkou automobilky a symbolem Spirit of Ecstasy. Otevírání truhly je inspirováno mechanismy z vozidel. Uvnitř najdeme ručně foukané pohárky. Část s doutníky má na vnější straně vlhkoměr pro kontrolu stálosti prostředí.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel