Úterý, 28 března, 2023
události
DomůAuto MotoRepasovaný brzdový třmen jako alternativa nového kusu

Repasovaný brzdový třmen jako alternativa nového kusu

- Reklama -aktualita

Repase třmenů je skvělým řešením pro případ, že potřebujete opravit brzdy. Není totiž nutné kupovat nový brzdový třmen. Po repasu je totiž třmen v podstatě od nerozeznání od zbrusu nového kusu. Vy tak můžete ušetřit a celý proces opravy zkrátit.

Brzdový třmen repas

Pro brzdový třmen repas nabízí tu nejlepší možnost. Zejména v zimním období, kdy je na vozovkách vlhkost a posypová sůl, se brzdové třmeny velmi rychle opotřebují. Z toho důvodu je nutná poměrně častá oprava. Abyste však nemuseli nakupovat neustále nové brzdové třmeny, využijte možnosti repase. Ta vás vyjde výrazně levněji, cena je přibližně třetinová v porovnání s cenou za nové třmeny.

Opravený brzdový třmen

Velkou výhodou je, že opravený brzdový třmen se od toho nového v podstatě nijak neliší. U vozu tedy rozdíl nepoznáte. Oba třmeny navíc dosahují srovnatelné životnosti. Kromě toho také získáte na repasovaný třmen dvouletou záruku. V případě, že by během této době došlo ke zhoršení, můžete svůj brzdový třmen nechat překontrolovat. Máte tak na dlouhou dobu jistotu, že vaše brzdy budou v pořádku.

Repasovaný brzdový třmen

Repasovaný brzdový třmen se svými vlastnostmi i vzhledem plně vyrovná novému třmenu. Kromě toho je navíc proces repase velmi rychlý. V některých případech je dokonce opravený třmen rovnou na skladě, takže si ho můžete ihned vyzvednout, anebo nechat zaslat. V případě, že je třeba třmen opravit, k repasi dochází ještě ten samý den, či nejpozději ten následující. Již během dvou dní tak získáte zpět zcela funkční a spolehlivý brzdový třmen. Doba repase se případně může prodloužit u atypických brzdových třmenů, servis se však specializuje na mnoho různých značek.

Repase brzdových třmenů je tou nejlepší volbou. Nabízí totiž řadu pozitiv. Ušetříte značné množství financí, také svůj čas, a přitom získáte třmen kvality srovnatelné s novým kusem.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel