Úterý, 6 června, 2023
události
DomůAuto MotoRenovace laků karosérií vozidel: Dopřejte svému autu krásný lesk a spolehlivou ochranu

Renovace laků karosérií vozidel: Dopřejte svému autu krásný lesk a spolehlivou ochranu

- Reklama -aktualita

Aby vaše auto vypadalo stále skvěle, je důležité pečovat o lak karosérie. Pro to se skvěle hodí renovace laků karosérií vozidel, kterou vám nabídnou profesionálové. Nabízen je kompletní detailing exteriéru pro co nejlepší výsledek.

Detailing exteriéru

Detailing exteriéru se skládá z mnoha různých služeb, jejichž úkolem je udělat z vašeho vozidla nádherný kousek s perfektní ochranou. Zpravidla je tedy součástí renovace laků karosérií vozidel a aplikace povlaků, které ochrání lak a zachovají jeho skvělý stav. Na výběr přitom máte z různých programů – ty se liší obsahem jednotlivých služeb. Všechny však nabízí skvělý výsledek, díky kterému vaše auto bude vypadat opět jako zbrusu nové.

Renovace laku

Renovace laku je součástí každého balíčku a skládá se z několika kroků. Mezi ty první patří důkladné ruční mytí a následně další odstranění nečistot jako je rez či průmyslový spad. Vyčištěna je celá karosérie i přilehlá místa jako jsou disky kol, podvozek a podobně. Poté už přichází na řadu korekce poškození laku, strojní lešení pro perfektní korekci poškození a optickou čistotu laku. Součástí některých programů je také renovace světlometů.

Ochrana laku

Jakmile je provedena renovace laku, velmi důležitá je také aplikace jeho ochrany. Díky tomu si totiž karosérie zachová skvělý vzhled po dlouhou dobu a lak se jen tak nepoškodí. Podle programů se liší jednotlivá ochrana – v základu je ochrana na bázi skla, o něco kvalitnější jsou pak keramické nanopovlaky, které poskytují maximální ochranu laku. Dále pak získáte záruku na ochranu laku, od půl roku až po pět let dle zvoleného balíčku.

Renovace laku je tvořena mnoha různými kroky, přičemž každý z nich je nezbytný pro perfektní výsledek. Svěřte své auto do rukou profesionálů a užívejte si karosérii bez chybičky.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel