Úterý, 6 června, 2023
události
DomůPro mužeFitbit Charge 5 je skvělý fitness náramek se špatnou cenou

Fitbit Charge 5 je skvělý fitness náramek se špatnou cenou

- Reklama -aktualita

Zjistí vše, co potřebujete vědět o své kondici.

Hodnocení
8 / 10
Fitbit Charge 5
Líbí se nám:
množství informací
EKG
měření teploty
hmotnost
výdrž baterie
barevný OLED displej
GPS
Nelíbí se nám:
vysoká cena a předplatné
ciferníky
jen dotykové ovládání

Fitness náramky od Fitbitu nikdy nevynikaly dobrým displejem, první změnu po dlouhých letech teprve nedávno přinesl dámský model Luxe. Nyní máme v ruce nejnovější generaci univerzálního modelu Charge s krásným OLED displejem.

Na trh sice přišel už koncem září, ale jak to poslední dobu u Fitbitu bývá, k dokonalosti vyžadující několik softwarových aktualizací. Až ty totiž zpřístupnily měření EKG či skóre připravenosti na další trénink.

Beautiful young woman in the city with smart phone, smartwatch and earphones, listening music. Using a fitness app for tracking weight loss progress, running goal or summary of her run. Rear view.

Vyplatilo se čekat přibližně tři měsíce na dokončení poměrně drahého produktu? A má Fitbit Charge 5 vůbec šanci zaujmout na trhu plném fitness náramků za pár desítek eur?

Legendární Charge

Úplně první generaci fitness náramku Charge představil Fitbit koncem roku 2014. Měl malý displej a kromě informací o vašem pohybu toho moc neprozradil. Chybělo mu i měření tepu, za tuto funkci jste si museli připlatit v podobě modelu Charge HR.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel