Úterý, 28 března, 2023
události
DomůRady a NávodyElektronické stavebnice a interaktivní hračky děti nadchnou

Elektronické stavebnice a interaktivní hračky děti nadchnou

- Reklama -aktualita

Všichni rodiče si přejí, aby se jejich děti hrály s hračkami, které jim co nejvíc dají. Je přitom jedno, jestli máte doma holku nebo kluka. Všechny baví elektronické stavebnice a interaktivní hračky. Stačí jen vybrat model vhodný pro tu či onu povahu. Vy nejlépe víte, co zajímá vašeho potomka. Jsou to vláčky, koně, pejsci, letadla, princezny, auta…? S ohledem na to vybírejte.

Důmyslné elektronické stavebnice

Mezi elektronické stavebnice řadíme stavebnice, které po poskládání hrají, fungují, pracují, a to buď s použitím solárního panelu, nebo baterií. Spoustu elektronických stavebnic je aktuálně v e-shopu Hawaj.cz za sníženou akční cenu.

Mezi oblíbené elektronické stavebnice patří všechny, které najdete pod názvem BOFFIN. Pokud vaše dítko s elektronickými stavebnicemi začíná, můžete mu věnovat některou z menších stavebnic, která obsahuje např. 35 dílků neboli součástek. Z nich můžete sestavit např. lampičku, poplach nebo detektor odrazu. Sto různých projektů ukrývá BOFIN I 100 pro děti ve věku osm let a víc.

Jestliže už vaše dítko elektronické stavebnice má a má je rádo, kupte např. elektronickou stavebnici BOFFIN I 750 s 80 součástkami. Postavíte třeba kompas, maják, projekty se solárním panelem. Celkem 750 skvělých projektů.

Skvělé interaktivní hračky

Pro děti od nejmenšího věku jsou výbornou volbou interaktivní hračky, které je nenásilnou formou učí mnoha dovednostem. Zlepšují jemnou i hrubou motoriku malých dětských rukou, učí je trpělivosti, rozvíjí jejich logické myšlení, také je učí básničky, písničky, zvuky, barvy, číslice, písmena a mnohé jiné. Záleží na tom, pro jaký typ se rozhodnete.

Co třeba Fisher Price Little People Školní autobus CZ? Jde o sympaticky vypadající autobus, stabilní, pevný, s figurkou Emily a figurkou Eddieho? Anebo dětské hrající edukační chodítko Baby mix, které mohou děti tlačit před sebou, táhnout za sebou, a přitom si povezou spoustu zábavy a hudby?

Na Hawaj.cz najdete spoustu hraček za akční ceny. Podívejte se a neváhejte. Doprava je právě teď ZDARMA.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel