Úterý, 6 června, 2023
události
DomůRady a Návody12 tipů pro stydlivé, jak zvládnout sex po telefonu

12 tipů pro stydlivé, jak zvládnout sex po telefonu

- Reklama -aktualita

Lidé často využívají sex po telefonu ke zvýšení erotiky a sexuálního napětí ve svých vztazích. Je to skvělý způsob pro všechny páry, jak vztah okořenit, cítit se sexuálně ověřeně a vystoupit ze své komfortní zóny. Ale jako každá sexuální aktivita, která je nová a neznámá, může být sex po telefonu skličující a nepříjemný.

Sex po telefonu je mluvení o sexuálních aktech nebo fantaziích vás a vašich partnerů, zapojování se do nich nebo jejich naslouchání po telefonu. Je to sdílení čehokoliv erotického na telefonu, ať už je to sluchové nebo s obrazovkou. Při sexu po telefonu nemusíte nutně dosáhnout orgasmu – ale pokud je to cíl, který si vy a váš partner stanovíte, pak jděte na to. Sečteno a podtrženo: Dělejte jen to, co vám oboum vyhovuje.

Souhlas je jednou z nejdůležitějších částí sexu po telefonu, protože zaprvé, vždy potřebujete souhlas partnera k tomu, abyste se zapojili do jakéhokoli sexuálního chování, a zadruhé je to méně trapné. Neexistuje žádná výjimka z pravidla souhlasu, i když se nejedná o žádný fyzický kontakt.aké si chcete promluvit o tom, kdy je v pořádku zahájit sex po telefonu a kdy to v pořádku není. Běžná první otázka k zahájení sexu po telefonu je: „Co máš na sobě?“ Poskytuje možnost pokračovat, pokud chcete, nebo pokud nechcete, můžete říct něco jako: „Mám na sobě oblečení“ a ukončit to.

 1. Buďte sami sebou

Při této aktivitě se máte především uvolnit, proto zapomeňte na pravidla, která jste viděli ve filmech a v první řadě se dostaňte do pohody. Řekněte své partnerce něco, co se vám na ní opravdu líbí, nebo něco, co vám na ní opravdu chybí. Není třeba se nutit nebo přehánět. Pokud se cítíte nesví, můžete si vše zkusit na erotické lince.

 1. Vybudujte napětí

Připravte půdu pro vaše večerní rande po telefonu tím, že budete během dne svou partnerku škádlit. Postupně směřujte k večernímu telefonátu narážkami „Celý den jsem na tebe myslela nemohu se tě dočkat“ – nebo sexy snímek, vám oběma může pomoci postupně se dostat do nálady.

 1. Nebojte se smát

Tady jde o to, že sex po telefonu (nebo jakýkoli sex, opravdu) může být trochu divný a občas se můžete cítit trapně. Zasmějte se! Pokud vy nebo váš partner uděláte něco, co vás zaskočí a rozesměje, jen dobře. Spousta lidí zapomíná, že sex má být vlastně zábava, takže to neberte moc vážně a užívejte si.

 1. Veďte svého partnera

Pro mnoho lidí je vedení svého partnera sexuálními akty velmi vzrušující. Abyste svého partnera provedli tímto procesem, můžete začít tím, že mu řeknete, aby si svlékl spodní prádlo, a poté mu řekněte konkrétní místa, kde se mají dotýkat.

 1. Důvěra na prvním místě

Stojí za to zdůraznit, že váš sexuální partner na telefonu by měl být někdo, komu důvěřujete. Pro dlouhodobé vztahy je sex po telefonu skvělý, ale pro spojení stačí někdo, komu důvěřujete dostatečně na to, abyste vše rozjeli.

 1. Odstraňte rozptýlení

Takže ten notebook na vašem stole? Zavři ho. Vaše dveře? Zamknout. Váš partner si zaslouží vaši plnou pozornost stejně jako při běžném setkání, ne-li více, protože může být těžší dostat se do nálady.

 1. Začínejte postupně

Až přijde řada na vás, abyste si promluvili o svém dni, začněte vymýšlet okamžiky, kdy vám váš partner přešel hlavou, včetně podrobností o konkrétních nápadech nebo fantaziích, které se objevily během dne před vaším hovorem.

 1. Udělejte si pohodlí

Než začnete volat, udělejte si pohodlí. Lehněte si do postele nebo na gauč, ztlumte světla a navoďte sami sobě vzrušující atmosféru. Dobrá atmosféra je základním kamenem dobrého telefonátu.

 1. Poslouchejte partnera

Když budete věnovat bedlivou pozornost všemu, co váše partnerka říká a dělá – včetně jejího dechu – budete mít lepší představu o tom, zda vše jde podle plánu. Čím rychlejší je její dech, tím je pravděpodobnější, že vše jde přesně tak, jak má.

 1. Položte otázku

Nemusíte celou dobu vyprávět. Ve skutečnosti, stejně jako běžná konverzace, je 50/50 nejlepší.

 1. Vzpomeňte si na minulost

Pokud si nejste jisti, co říct nebo kde začít, vzpomeňte si na nějakou vzpomínku, kterou jste s partnerem společně sdíleli. Je to dobrý odrazový můstek a navíc budete vědět, co bude následovat, takže je méně pravděpodobné, že se ztratíte.

 1. Zavřete oči

Procházet zážitkem může být snazší, pokud jediné, na co se soustředíte, je hlas vaší partnerky a pocity vašeho vlastního těla. Zavřete tedy oči a vnímejte všechna potěšení, která může nabídnout hlas vaší partnerky.

- Reklama -podnikatel
- Reklama -PR články
Must Read
- Reklama -PR články
Related News
- Advertisement -podnikatel